Představ si svůj život bez dietních myšlenek typu:

Teď si zkus představit, že by ses nadobro zbavila nepříjemných pocitů viny, nedokonalosti, frustrace a sebekritizování, které automaticky naskakují, jakmile:

Máš pocit, že to snad ani nejde?
Mám pro tebe dobrou zprávu:
 

„JDE TO“

protože...

„Ty se můžeš zamilovat do jídla“

Jak?

„Tím, že začneš jíst intuitivně"

„Dovol si zamilovat se do jídla“

Kurz Zamiluj se do jídla ti pomůže:

Obsah kurzu

Zajímá tě, co je obsahem jednotlivých modulů?
Rozklikni obrázek

Modul 1 je určen především k tomu, aby ti pomohl posoudit, kde se právě teď nacházíš ve svém vztahu k jídlu. Protože pokud chceme něco změnit, je potřeba si uvědomit, jaká je naše současná situace, co nám funguje nebo nefunguje, a proč toužíme změnit to, s čím nejsme spokojené.
Celý obsah Modulu 2 je tím nejzásadnějším, co ti pomůže zlepšit tvůj vztah k jídlu. Jeho cílem je přenastavení tvé mysli ve vztahu k jídlu. Po jeho skončení si uvědomíš, jak moc pravdivá je věta: „Láska k jídlu začíná ve tvé hlavě.”
V Modulu 3 postupně probereme vše důležité, co ti pomůže usmířit se s jídlem, které sis dlouhá léta nedovolovala jíst. Vysvětlím ti, co znamená pojem potravinová policie a jaké 3 dovednosti ti pomohou se této policie zbavit a dopřát si svobodu v jídle.
Díky Modulu 4 se opravdu zamiluješ do jídla. Naučíš se naslouchat potřebám svého těla, respektovat ho a dávat mu vše, co potřebuje. Budeme si v něm povídat o hladu, plnosti, ale především se zaměříme na uspokojení a potěšení, které ti jídlo přináší. Po absolvování tohoto Modulu budeš připravena začít jíst intuitivně.
Modul 5 zahrnuje shrnutí všech důležitých lekcí a informací z předešlých Modulů. Zjistíš, kam ses díky kurzu posunula a jaké výzvy tě ještě čekají. Na konci tohoto Modulu ti ukážu, jak by tvůj život vypadal bez diet.
Modul Laskavá výživa bude otevřen po skončení celého kurzu.

Abych podpořila tvoji lásku k jídlu, připravila jsem pro tebe několik bonusů:

Bonusová lekce - Jídlo si můžeš mnohem víc vychutnat a potěšit tak své chuťové pohárky, když při jídle zapojíš všechny své smysly, věnuješ pozornost pouze tomu, co jíš a dovolíš si během jídla zpomalit. S tím ti může pomoci všímavé stravovaní, které patří mezi účinné techniky intuitivního stravování.
5 exkluzivních audio Meditací ke každému Modulu, které byly vytvořeny speciálně pro tento kurz. Autorkou Meditací je Eva Vojtěchovská, kraniosakrální terapeutka. Eva při své práci používá i meditace/vizualizace, v nichž provádí své klientky k setkání s vnitřními ženami, s vnitřním mužem, vnitřním dítětem i s reálnými osobami.
Bonusový Modul - Základem laskavé výživy je propojení tvého vnitřního naladění se na tělo s vnějším povědomím o tom, jaké potraviny ti dodají energii. Protože laskavá výživa není jen o nutričních hodnotách, je také o tom, že dopřeješ svému tělo i to, po čem touží a co mu přináší potěšení. Je o sebe opečovávání se. O hojnosti a svobodě.

Cena kurzu 3 990 Kč

V ceně kurzu získáš:

 • 5 Modulů s 25 lekcemi.
 • 25 Pracovních sešitů:
  • sebekoučovací otázky,
  • 8 tematických Infografik,
  • 24 praktických cvičení.
 • Kalendář kurzu a Kalendář myšlenek.
 • E-mailová upozornění s informací o přístupu k novému Modulu.
 • Moji osobní podporu v podobě každotýdenních e-mailů s možností zeptat se mě na cokoliv z daného Modulu.
 • Aktualizovanou Knihovnu otázek a odpovědí.
 • 3 bonusy:
  • 5 audio Meditací,
  • Bonusová lekce – Všímavé stravování,
  • Bonusový Modul – Laskavá výživa.
 • Neomezený přístup do členské sekce po dobu 3 let od spuštění kurzu
Profilová fotka Kristýna Novotná

Jmenuji se Kristýna, jsem intuitivní fitness instruktorka a 21 let vedu skupinové lekce pro ženy. Svým klientkám pomáhám uvědomit si, že zdravý životní styl není o striktních dietách, se kterými nejsou v souladu, o zakázaných a povolených potravinách, o extrémním cvičení, které jim nepřináší potěšení a radost, ani o zákazech a příkazech.

„Zdravý životní styl je o TOBĚ“

O tom, co tobě vyhovuje. Co potřebuješ a po čem toužíš. Co tě baví a naplňuje. Co ti přináší radost a potěšení. Co je pro tebe a tvé tělo nejlepší.

Těší mě, že s tebou mohu sdílet své dlouholeté zkušenosti a znalosti o intuitivním stravování. Tento přístup k jídlu mi změnil život. I já jsem si prošla dlouhým obdobím, kdy jsem kontrolovala každé své sousto, neustále se vážila, zkoušela nové diety, hladověla a přejídala se. Nebyla jsem sama se sebou nikdy dost spokojená. Brzy jsem si uvědomila, že se stále motám v kruhu, ze kterého není cesty ven. Hledala jsem jiná řešení a objevila kouzlo intuitivního stravování. Začala jsem si jídlo vychutnávat bez výčitek, omezování a striktních pravidel.

Věřím, že díky tomuto kurzu se to podaří i tobě.  

„Dopřej si zamilovat se do jídla“

Nejčastější dotazy

Začít můžeš kdykoliv. Přístup do členské sekce ti pošlu na tvůj e-mail ihned po zaplacení kurzu. 

Jednotlivé Moduly i lekce se otevírají postupně. Je to z toho důvodu, že lekce na sebe navazují. Ale hlavním důvodem je, aby ses dokázala plně soustředit pouze na lekci daného dne a nezahltila se množstvím informací. Každý den se otvírá 1 lekce, 6.den budeš mít prostor na své dotazy k danému Modulu a 7.den kurzu je odpočinkový.

To je velice individuální, každý máme své vlastní tempo při vstřebávání nových informací. Dopřej si tolik času, kolik potřebuješ. Především na otázky a cvičení v Pracovním sešitě, u kterých je potřeba, aby ses naladila na své tělo, mysl a duši. K jednotlivým lekcím se můžeš v průběhu 3 let od spuštění kurzu vracet, kdykoliv budeš potřebovat. Nicméně bych ti ráda doporučila, abys tomuto kurzu věnovala svůj čas. Protože jenom tak může nastat změna ve tvém vztahu k jídlu.

Součástí kurzu je možnost napsat mi na konci každého Modulu jakýkoliv dotaz, připomínku nebo obavu k danému Modulu, v k tomu určený den, jako odpověď na speciální e-mail. Odpovědi na tyto dotazy budu zodpovídat postupně a následující týden je v písemné formě ve formátu PDF vložím do členské sekce na webu. Konkrétně na stránku Knihovna otázek a odpovědí. Otázky budou anonymní a budou zahrnovat dotazy všech účastnic z daného týdne.

Intuitivní stravování není metodou hubnutí.  Někteří lidé mohou zhubnout, když se naučí respektovat své tělo a dovolí si svobodně rozhodovat o tom, co budou nebo nebudou jíst na základě svých fyzických, emočních, mentálních a duševních potřeb. Každopádně hubnutí jako takové není cílem intuitivního stravování, ani tohoto kurzu.

Není. V rámci Bonusového modulu – Laskavá výživa se sice budu věnovat výživě, ale pouze z pohledu intuitivního stravování, které výživu vnímá jako součást intuitivní péče o sebe, nikoli jako něco, co musíš neustále kontrolovat a hlídat.

Tento modul jsem zařadila na úplný konec kurzu, protože vím, že mnoha ženám, které si prošly dietami, víří hlavou nekonečně mnoho informací týkajících se výživy. Já se domnívám, že mnohem důležitější než všechny dostupné informace o výživě, je propojení se s vlastním tělem a schopnost naučit se naslouchat signálům, které k tobě vysílá, bez ohledu na jakákoliv externí pravidla.

Tento kurz je navržen tak, aby pomohl ženám, které bojují s dietami, zamilovat se do jídla. Není určen pro lidi s diagnostikovanými aktivními poruchami příjmu potravy, protože poruchy příjmu potravy mohou způsobit nespolehlivost při naslouchání vlastnímu hladu a plnosti, což může vést ke zhoršení jejich problému.

Pokud ti byla diagnostikována aktivní porucha příjmu potravy nebo máš pocit, že by se tě nějaká forma aktivní poruchy příjmu potravy mohla týkat, počkej prosím se zakoupením tohoto kurzu, dokud se nebudeš alespoň několik měsíců zotavovat, a poté se zeptej svého ošetřujícího lékaře, zda je kurz pro tebe vhodný. Pokud bude souhlasit s tvojí účastí v tomto kurzu, jsi srdečně vítána.

Bylo prokázáno, že intuitivní stravování je účinné při zvládání a snižování rizika mnoha chronických onemocnění, jako je cukrovka a kardiovaskulární onemocnění. Pokud máš konkrétní obavy, zeptej se svého lékaře, zda ti doporučuje vstoupit do tohoto kurzu.

Pokud máš ohledně kurzu nějaké otázky, které nebyly zodpovězeny, napiš mi na můj e-mail: kristyna@intuitivnifitness.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.